חיפוש

אודות

אודות

מי אנחנו

ארקוטק הינה חברה ישראלית ייחודית בתחומה,
המתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והתקנה של מערכות אוורור וסינון אב"כ
למרחבים מוגנים דירתיים ומוסדיים (ממ"ד, ממ"ק, ממ"מ)

ארקוטק הינה חברה ישראלית ייחודית בתחומה, המתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והתקנה של מערכות אוורור וסינון אב"כ למרחבים מוגנים דירתיים ומוסדיים (ממ"ד, ממ"ק, ממ"מ)

השילוב האופטימאלי של חדשנות, ניסיון, ידע ומומחיות שארקוטק מציעה זה למעלה מעשור, מאפשר למיליוני אנשים בארץ ובעולם להיות בטוחים ומוגנים באמצעות מערכות הסינון מצילות החיים של ארקוטק, אשר מותקנות בבתיהם, במקומות עבודתם ובמתקנים הציבוריים המשרתים אותם, כגון: מרכזי מסחר, בנייני משרדים,  בתי חולים, בתי ספר, גני ילדים מוסדות ממשלתיים וכדומה.

המוניטין של ארקוטק בשווקי המיגון הישראלי והבינלאומי נשען על הון אנושי איכותי, השקעה מאסיבית במחקר ופיתוח, חדשנות טכנולוגית, פתרונות הנדסיים, מומחיות רב תחומית ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות הנדסה ותכנון ויצרנים מובילים בארץ ובעולם.

כחברה בינלאומית ארקוטק פועלת ברחבי העולם באמצעות חברת הבת Arconik International LTD ומעניקה למגוון לקוחותיה בשוק המקומי והגלובלי מענה מיטבי לכל דרישה באופן המאפשר להם להתמודד בהצלחה עם אתגרים תובעניים בכל מקום בעולם.

חזון

להיות החברה הישראלית המובילה בתחומה
והספקית המועדפת בשוק
לפיתוח, ייצור ואספקת מערכות אוורור וסינון אב"כ
בטוחות ואפקטיביות
ליישומים אזרחיים, ביטחוניים, עסקיים וממשלתיים

להיות החברה הישראלית המובילה בתחומה והספקית המועדפת בשוק
לפיתוח, ייצור ואספקת מערכות אוורור וסינון אב"כ בטוחות ואפקטיביות ליישומים אזרחיים, ביטחוניים, עסקיים וממשלתיים

תקנים

מערכות ארקוטק עומדות בתקנים המחמירים ביותר
של מכון התקנים הישראלי וארגוני התקינה הבינלאומיים

מערכות ארקוטק עומדות בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי וארגוני התקינה הבינלאומיים

ארקוטק בעלת תו תקן איכות בינלאומי ISO 9001:2015 וכל המערכות שלנו
נושאות תו תקן 4570 חלקים 1-4 לרכיבי והתקנת המערכות, ועוברות בהצלחה
את כל הבדיקות המקיפות של מכון התקנים הישראלי.

רכיבי המערכות ומתקני הייצור שלנו מאופיינים בציוד המתקדם והחדשני ביותר הקיים כיום, לרבות מעבדות המאובזרות בציוד בדיקה ייעודי, העומד בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי וארגוני התקינה הבינלאומיים.

אנחנו גאים לקבל מידי שנה את "תו תקן פלטינה" של מכון התקנים,
זה מספר שנים ברציפות. מכון התקנים מעניק תו תקן ייחודי זה רק לחברות המצליחות לשמר רמת ייצור גבוהה תוך עמידה בתקן של מספר רב של מוצרים.

ארקוטק בעלת תו תקן איכות בינלאומי ISO 9001:2015 וכל המערכות שלנו נושאות תו תקן 4570 חלקים 1-4 לרכיבי והתקנת המערכות, ועוברות בהצלחה את כל הבדיקות המקיפות של מכון התקנים הישראלי.

רכיבי המערכות ומתקני הייצור שלנו מאופיינים בציוד המתקדם והחדשני ביותר הקיים כיום, לרבות מעבדות המאובזרות בציוד בדיקה ייעודי, העומד בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי וארגוני התקינה הבינלאומיים.

אנחנו גאים לקבל מידי שנה את "תו תקן פלטינה" של מכון התקנים, זה מספר שנים ברציפות. מכון התקנים מעניק תו תקן ייחודי זה רק לחברות המצליחות לשמר רמת ייצור גבוהה תוך עמידה בתקן של מספר רב של מוצרים.

רוצה להתייעץ?
הצעת מחיר?
להזמין בדיקה תקופתית?

נשמח לעזור
072-2515001

דילוג לתוכן