חיפוש
תנאי שימוש

תנאי שימוש

אתר האינטרנט במתחם (דומיין) www.arcotech.co.il (להלן: "האתר"), הינו בבעלותה המלאה של חברת ארקוטק גלובל 360 בע"מ (להלן: "ארקוטק"), המתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והתקנה של מערכות אוורור וסינון אב"כ למרחבים מוגנים, דירתיים ומוסדיים (ממ"ד, ממ"ק, ממ"מ).

התנאים שלהלן מפרטים את עיקרי תנאי השימוש של ארקוטק באתר על מגוון חלקיו, לרבות חלקים, אזורים או מדורים של האתר בקשר עם מוצרי החברה (להלן: "תנאי השימוש"). הגלישה באתר ו/או הרשמה לצורך קבלת שירותיו, מהווים את הסכמה לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

כמו כן, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים, עשוי להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. ארקוטק ו/או הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. האמור בתנאים אלה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לגברים ולנשים כאחד.

קניין רוחני
האתר וכל המידע שבו, לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לחברת ארקוטק ומהווים קניין רוחני בלעדי של ארקוטק ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מחברת ארקוטק.

כמו כן, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר
אתר חברת ארקוטק נועד לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, ייתכנו הפרעות בזמינות האתר. לפיכך ארקוטק אינה מתחייבת כי האתר יהיה זמין בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

ארקוטק עושה כל שביכולתה לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעיתים עלולות להופיע טעויות וארקוטק לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן.

קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמשים באתר.

כאמור, התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של חברת ארקוטק ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד להפר את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק את תנאי השימוש בקישור המופיע באתר ולפעול בהתאם לתנאי האתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש, בין אם על ידי חסימת כתובת ה- IP / כתובת ה- MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא, ללא הצדקת החסימה בפני הגולש.

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/  מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי הנהלת האתר www.arcotech.co.il וחברת ארקוטק.

גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי עוגיות (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל עת המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואינו כולל את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר בהתאם למפורט במידיניות השימוש בעוגיות שבאתר.

אזור שיפוט
במקרה והתגלעה מחלוקת בנושא תנאי השימוש באתר, האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי ובמידת הצורך תידון במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במיקום שתקבע חברת ארקוטק.

רוצה להתייעץ?
הצעת מחיר?
להזמין בדיקה תקופתית?

נשמח לעזור
072-2515001

דילוג לתוכן