חיפוש
מה הן מערכות מכלול ולמה הן נועדו?

מה הן מערכות מכלול
ולמה הן נועדו?

מערכות מכלול (סוללות) הן מערכות סינון אב"כ גדולות מאוד המיועדות להן על מאות ואלפי איש השוהים במרחב מוגן גדול של מבנים ציבוריים ומוסדיים כגון מרכזי מסחר, בנייני משרדים, אוניברסיטאות, מתחמי דיור מוגן, בתי חולים, בתי ספר, גני ילדים, חוות שרתים, מתקנים צבאיים ורגישים, מוסדות ממשלתיים וכדומה.

מערכת מכלול מורכבת ממגוון רכיבים, כגון: מסנני אב"כ, שסתומי לחץ יתר, שסתומי הדף, מפוחים ועוד, המחוברים יחד באמצעות צנרת אב"כ למערך שלם שהופך את כל המרחב הייעודי בו הן מותקנות ל"מערכת סינון" ענקית ואפקטיבית לאספקת אוויר מסונן ונקי, המוזרם בתעלות אל שאר חללי המבנה.

מערכות המכלול לסינון אב"כ של ארקוטק הינן הראשונות והיחידות בישראל הנושאות תווי תקן של מכון התקנים הישראלי לכל רכיבי המערכת ומספקות הגנה מיטבית על מאות א.נשים במרחבים מוגנים גדולים במיוחד.

המערכות של ארקוטק מתוכננות, מיוצרות ומורכבות בהתאם לתוכניות שמהנדסי התכנון של לקוחות החברה מעבירים אל ארקוטק והופכות את כל המרחב הייעודי בו הן מותקנות למערכת סינון אב"כ אחת גדולה לאספקת אוויר מסונן ונקי אשר מוזרם בתעלות אל שאר חללי המבנה.

בארקוטק מקפידים לעבוד בשיתוף פעולה מלא והדוק עם מהנדסי מיזוג אוויר, יועצי מיגון, קבלנים ויזמים על מנת להתאים את מערכות המכלול שלנו לצרכי המבנים ודרישת הלקוחות הספציפיים, תוך הקפדה על מענה אופטימאלי לכל דרישה והבטחת מיגון מקסימלי לכל המרחב המוגן בשעת הצורך.

רוצה להתייעץ?
הצעת מחיר?
להזמין בדיקה תקופתית?

נשמח לעזור
072-2515001

דילוג לתוכן