חיפוש
מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

אתר האינטרנט במתחם (דומיין) www.arcotech.co.il (להלן: "האתר"), הינו בבעלותה המלאה של חברת ארקוטק גלובל 360 בע"מ (להלן: "ארקוטק"), המתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והתקנה של מערכות אוורור וסינון אב"כ למרחבים מוגנים, דירתיים ומוסדיים (ממ"ד, ממ"ק, ממ"מ).

התנאים שלהלן מפרטים את עיקרי מדיניות הפרטיות הנוהגת על ידי ארקוטק והאתר על מגוון חלקיו, לרבות חלקים, אזורים או מדורים של האתר בקשר עם מוצרי החברה, לרבות האופן שבו ארקוטק אוספת ומשתמשת במידע הנמסר לה ו/או שנאסף על ידה במסגרת הגלישה ו/או השימוש באתר (להלן: "מדיניות הפרטיות").

מדיניות הפרטיות חלה על כל המשתמשים באתר, באמצעות מחשב ו/או כל מכשיר אחר (טלפון נייד, טאבלט וכיוצ"ב) ועל כל המידע הנמסר לחברת ארקוטק. הרינו להדגיש כי גלישה באתר מהווה הצהרה כי קראת והסכמת להוראות מדיניות הפרטיות וכי השימוש באתר מהווה הסכמתך לחוקים ולנהלים הנקובים במדיניות הפרטיות . האמור במדיניות זו מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לגברים ולנשים כאחד.

המידע שנאסף על ידי ארקוטק
ארקוטק אוספת ומאחסנת מידע על המשתמשים באתר המורכב ממידע המאפשר זיהוי אישי ומידע שאינו מאפשר זיהוי אישי, כמפורט להלן:

 • מידע הנמסר באתר ביוזמת המשתמש – בעת השימוש באתר ייתכן שארקוטק תאסוף אודותייך מידע שנמסר על ידך ביודעין במהלך פעולות הרישום המבוצעות על ידך באתר (לדוגמא, בעת מילוי טופס צור קשר). מידע זה יכלול, בין היתר, שם פרטי ושם משפחה, כתובת, דרכי יצירת קשר לרבות מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני, אותם תבחר להעביר לארקוטק.
 • מידע הנצבר על פעילות המשתמש באתר – כאשר נעשה שימוש באתר, ארקוטק אוספת באופן אוטומטי (כלומר, מבלי שתיעשה כל פעולה של מסירת מידע על ידי המשתמש) מידע אודות הגלישה שלך באתר (לדוגמא, העמודים בהם צפית, המדורים בהם גלשת, מוצרים ושירותים שהתעניינת בהם, תוכן שצפית בו באתר וכדומה) וכן מידע אודות המחשב ו/או כל מכשיר אחר שלך (טלפון נייד, טאבלט וכדומה) שבאמצעותו גלשת באתר, כולל כתובת IPשל המשתמש וכדומה.
  – כתובת ה-IP שלך היא מספר מזהה המשויך אוטומטית למחשבך על ידי ספק האינטרנט שלך. מספר זה מזוהה ונרשם אוטומטית בקבצי השרת בכל ביקור שלך באתר, יחד עם שעת הביקור והעמודים בהם ביקרת. מידע זה נאסף ונשמר בצורת אסופות נתונים סטטיסטיים ואינו מכיל מידע המאפשר זיהוי אישי.
  – אנחנו משתמשים בכתובת ה-IPשלך ובכתובות הIP- של כל המשתמשים שלנו למטרות שונות, כגון בדיקת רמות שימוש באתר, סיוע באבחון בעיות בשרתי האתר וניהול האתר. איסוף כתובות IP הינו פעילות מקובלת ברשת, ומתבצע באופן אוטומטי על ידי אתרים רבים. אנו עשויים לקשר את כתובת הIP- שלך למידע המאפשר זיהוי אישי, למטרות מניעת הונאה . דרכי האיסוף של המידע כאמור כוללות, שימוש ביישומים הצוברים מידע (עוגיות cookies) . מדיניות השימוש בקבצי Cookie באתר זמינה לעיונך באתר ארקוטק  arcotech.co.il.


השימוש במידע
ייעשה למטרות הבאות:

 • כדי להתאים את חוויית השימוש שלך באתרנו לתחומי העניין שלך, כדי להראות לך תוכן שעשוי לעניין אותך וכדי להציג את התוכן לפי העדפותיך.
 • לאחר הפיכתך לחבר באתר ואם תבחר לתת לכך את אישורך, נהיה רשאים להשתמש במידע כדי לשלוח לך, באמצעות דואר, דוא"ל, מסרונים לטלפון הנייד או כל אמצעי תקשורת אחר, מידע אינפורמטיבי אודותארקוטק ושירותיה, כמו גם עלון חדשות שבועי (Newsletter) אם וכאשר יפורסם, הודעות מותאמות לתחומי העניין שלך, עדכוני מידע בנוגע להתקנות וערכית מבדקים ועדכונים אחרים שעשויים, לדעתנו, לעניין אותך, חומרים פרסומיים מטעם שותפינו, תוכן שיווקי, תוכן קידום מכירות ו/או תוכן הקשור לשינויים בשירותים בהם השתמשת או בשירותים הקשורים אליהם.
 • אם, בכל עת, תשנה את דעתך ותעדיף לא לקבל עוד תוכן שיווקי מאיתנו, זכותך לבטל את הסכמתך בנושא זה ולשם כך יש לעיין בסעיף "מדיניות הסכמה לקבלת חומר שיווקי" שלהלן.
 • ארקוטק שומרת לעצמה את הזכות ליצור עמך קשר במקרה של שינוי בתנאי השימוש ו/או מדיניות הפרטיות של האתר, או למסור לך מידע בנושאים מנהלתיים אחרים הקשורים לאתר (למשל, יצירת קשר כדי לבצע, להשלים או לאשר עסקה).
 • למטרה לשמה נמסר המידע (למשל, כדי לאשר את הרשמתך או כדי לבצע את רכישתך).
 • טפסים באתר עשויים לכלול מידע המאפשר זיהוי אישי שלך באופן אוטומטי, מבלי שתצטרך למלא אותו בעצמך, על מנת לפשט את תהליך ביצוע העסקאות בינך לבין ארקוטק.
 • למטרותינו העסקיות הפנימיות, כגון מיקוד פרסום, ניתוח נתונים, ביקורות, מניעת הונאה ומטרות פנימיות אחרות.
 • לצורך ביצוע שירותי קניות/שירותים מסחריים אם וכאשר יהיו זמינים באתר. כאשר הנך מבצע רכישה דרך האתר, אנו רשאים לאסוף ממך את מספר כרטיס האשראי שלך, כתובת החיוב ומידע אחר הנוגע לרכישה (להלן יחד: "פרטי תשלום"). אנו נשתמש בפרטי התשלום שיסופקו על ידך כדי לחייב את חשבונך בסכום הרכישה ולהשלים את רכישתך. מסירת פרטי התשלום שלך מהווה מתן אישור להעברת הפרטים לצדדים שלישיים, כנדרש על מנת לאשר ולבצע את הזמנתך (למשל, כדי לבצע סליקה במספר כרטיס האשראי שלך במערכת האשראי ולשלוח אליך את המוצרים שהזמנת).
 • השימוש במידע כאמור, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, ובהתאם לאמור להלן:
  – אנו מודעים לכך שחשוב מאוד להגן על המידע שהנך חולק עמנו. אנו נוקטים באמצעי בטיחות מתאימים על מנת לאבטח את המידע מפני גישה בלתי מורשית וחשיפה. לדוגמא, הגישה לפרטיך האישיים מותרת לעובדים מורשים בלבד, וממספר מוגבל של סיבות. בנוסף, אנו מקודדים את מספרי כרטיסי האשראי של המשתמשים ומידע רגיש אחר לפני שליחתו ממחשבך אלינו. אנו משתמשים ב"חומות אש"(firewalls)  כדי לסייע במניעת גישה בלתי מורשית למידע האישי שלך .
  – אתרנו מאובטח היטב, והמשתמשים שלנו יכולים להרגיש בטוחים בעת גישה אליו. אולם, אף מערכת אינה חסינה לחלוטין מפני גישה בלתי מורשית. למרות נקיטתנו באמצעים רבים ויעילים מאוד לאבטחת המידע שלך, תמיד קיים סיכון לכך שהמידע לא יישאר מאובטח. לכן, עליך להיזהר בעת מסירת מידע אישי. לדוגמא, הימנע מלשלוח פרטים אישיים בדוא"ל בלתי מאובטח.


מסירת מידע לצדדים שלישיים

ארקוטק תעביר מידע לצדדים שלישיים המפורטים להלן (ככל שרלוונטי באופן שוטף וכדי לממש את מטרות השימוש במידע כמפורט במדיניות זו).
אנו עובדים עם צדדים שלישיים אשר מספקים לנו שירותים, לרבות, ללא הגבלה, שירותי ניתוח נתונים, ביצוע הזמנות, התקנות, סליקת כרטיסי אשראי ושירותים מנהלתיים אחרים. אם תבחר להשתמש בשירותינו, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעביר מידע המאפשר את זיהויך, לצדדים שלישיים אלה, על מנת לאפשר להם לספק את שירותיהם. אנו נוקטים באמצעים סבירים כדי להבטיח כי צדדים שלישיים אלה שומרים על המידע האישי שלך באופן השקול לאופן בו הוא נשמר על ידנו, ואותם צדדים שלישיים אחראים לשמור על סודיות המידע האישי שלך בכפוף לחוקים והתקנות הרלוונטיים.

על אף האמור לעיל, ארקוטק לא תעביר לצדדים שלישיים כלשהם מידע כלשהו אודותייך, ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית, אלא במקרים המפורטים להלן:

 • אם נתת את הסכמתך לכך (לרבות לצורך קבלת דיוור אינפורמטיבי וחומר פרסומי);
 • במקרהשתפר את תנאי השימוש ו/או אם תבצע באמצעות אתר, או בקשר עמו, פעולות האסורות על פי דין (לרבות פעולות שלפי שיקול דעת של ארקוטק שיש בהן כדי לסתור כל דין), או ניסיון לבצע פעולה כאמור. מובהר כי ארקוטק תהא רשאית למסור מידע מזהה אישית אודותיך ככל הנדרש לפי כל דין, לרבות ומבלי לגרוע, מקום בו יינתן צו שיפוטי או מנהלי למסירת פרטיך או המידע אודותיך כאמור לצד שלישי כלשהו;
 • במקרה של מחלוקת, טענה, תביעה, דרישהאו הליכים משפטיים, מכל מין וסוג שהוא, אם יהיו, בינך לבין ארקוטק ו/או מי מטעמה;
 • בכל מקרה שלסבירות דעתה של ארקוטק, מסירת המידע נחוצה בכדי למנוע נזק לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צדשלישי כלשהו. במקרה כאמור תפעל ארקוטק ככל שביכולתה על מנת לידע אותך על העברת מידע כאמור;
 • במקרה של מיזוג ו/או שינוי מבני שלארקוטק או פעילותה עם פעילותו של צד שלישי ו/או בקשר להעברה כלשהי של העסקים של האתר.
 • בתגובה לזימון למשפט או דרישה חקירתית דומה, צו בית משפט או בקשה לשיתוף פעולה מרשות אכיפה או רשות ממשלתית אחרת; על מנת לבסס או לממש את זכויותינו המשפטיות; על מנת להגן על עצמנו מפני תביעות משפטיות; או כנדרש על פי חוק. במקרים אלה, אנו רשאים להעלות או לוותר על כל התנגדות או זכות משפטית העומדת לנו.
 • במידה שאנו מאמינים, שחשיפת המידע שלך היא פעולה ראויה בקשר למאמצים לחקור, למנוע או לנקוט פעולה אחרת הנוגעת לפעילות בלתי חוקית, חשד להונאה או עוולה אחרת; כדי להגן זכויותיהם, רכושם או ביטחונם של החברה שלנו, המשתמשים שלנו, העובדים שלנו או אחרים; כדי לציית לחוק החל עלינו או לשתף פעולה עם רשויות האכיפה; או כדי לאכוף את תנאי השימוש או הסכמים או נהלי מדיניות אחרים.


מדיניות הסכמה לקבלת חומר שיווקי

בכפוף להסכמתך המפורשת באתר, ארקוטק תהא רשאית להשתמש בנתונים שלך כדי לשלוח אליך מעת לעת, באמצעות דואר, דוא"ל או מסרונים לטלפון הנייד וכל אמצעי תקשורת אחר, דיוור אינפורמטיבי ומידע שיווקי ופרסומי מטעם ארקוטק ו/או שותפיה (להלן "חומר פרסומי"), וזאת בהתאם לאמור להלן:

 • בעת מילוי טופס יצירת קשר באתר, תתבקשלציין האם הינך מעוניין בקבלת חומר פרסומי מאיתנו לגבי הצעות מיוחדות מארקוטק . אם תסכים לקבלת תוכן זה, נהיה רשאים, מעת לעת, לשלוח לך חומר פרסומי. הרינו להזכירך, כי הינך רשאי לבטל את הסכמתך לקבלת חומר פרסומי בכל עת, באמצעות פניה בכתב לשירות הלקוחות של ארקוטק
 • בנוסף, בכל הודעת דוא"ל מסחרית שתישלח אליך מאיתנו, תינתן לך האפשרות לסרב לקבלת הודעות דומות בעתיד על ידי פניה בכתב לשירות לקוחות של ארקוטק בכתובת: info@arcotech.co.il, או באמצעות לחיצה על הקישור Unsubscribe  (ביטול מנוי להודעות מסוג זה) שבתחתית ההודעה . עיבוד בקשה להפסקת שליחת הודעות פרסומיות לוקח עד 3 ימי עסקים. גם אם ביטלת את הסכמתך לקבלת חומר פרסומי מאיתנו, נהיה רשאים לשלוח להמשיך לשלוח לך הודעות אינפורמטיביות בקשר למידע ו/או הזמנת התקנות, בדיקות תקופתיות וכדומה שבקשת באתר.
 • שים לב כי שינוי העדפות החשבון שלך או סירוב לקבלת חומר פרסומי ישפיע רק על הודעות עתידיות מאיתנו. אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לוודא ששותפינו ומפרסמינו יאכפו את מלוא הוראות הדין בעניין דיוור ישיר, אך אם סיפקת את פרטיך לצד שלישי לפני ששינית את העדפותיך או עדכנת את פרטיך, ייתכן ויהיה עליך לשנות את העדפותיך אצל אותו צד שלישי ישירות.


פרקטיקה נהוגה על ידי צדדים שלישיים

 • קישורים של צדדים שלישיים – האתר עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט ו/או רשתות חברתיות של צדדים שלישיים, שאנחנו מספקים מטעמי נוחות בלבד, ואין לפרש את הכללתם באתר כקידום של אתרים אלה או שידול לשימוש בהם.
 • מדיניות הפרטיות של צדדים שלישיים – מדיניות הפרטיות המפורטת לעיל אינה חלה על מידע הנאסף על ידי ספקי מידע ושירותים, מפרסמים, אתרי אינטרנט אחרים, יחידים ו/או חברות אשר ארקוטק אינה בעלת שליטה בהם, אינה מפעילה ו/או מעסיקה אותם ואינה מנהלת אותם. יודגש כי ארקוטק אינה אחראית ואינה יכולה להיות אחראית על מידע שכזה או על מדיניות הפרטיות של אתרי אינטרנט ו/או רשתות חברתיות להם עשוי להיות קישור מהאתר ו/או אתרי האינטרנט ו/או רשתות חברתיות אשר מכילים בתוכם קישור לאתר, ולגביהם חלה מדיניות הגנת פרטיות נפרדת כפי שנקבעת על ידם.


ההחלטה לגשת לאתר ו/או רשת חברתית של צד שלישי כלשהו המקושר לאתר היא באחריותך בלבד. כאשר אתה עובר לקישורים, עליך לעיין בתנאי השימוש, מדיניות הפרטיות וביתר התנאים וההנחיות באתר המקושר ולנהוג על פי הכתוב בהם. מומלץ לבדוק את מדיניות הגנת הפרטיות של כל צד שלישי לפני שתעביר אליהם נתונים האישיים שלך.

אבטחת מידע

ארקוטק מיישמת באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע המקובלים בשוק, לרבות אמצעי אבטחה פיזיים, אלקטרוניים ותפעוליים למניעת גישה בלתי מורשית. למרות שארקוטק נוקטת בכל האמצעים הנדרשים כדי להגן על המידע המזהה הנמצא בשליטתנו, ומערכות ונהלים אלה מצמצמים במידה ניכרת את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי המערכת, אין בהם בטחון מוחלט.

בהתאם, אין באפשרותה של ארקוטק להתחייב כי אתר ו/או השירותים המוצעים דרך באתר יהיו מוגנים באופן מלא מפני גישה בלתי-מורשית או מפני גישה אליו בזמן שידורו אלינו דרך האינטרנט. לא נישא באחריות על כל נזק שייגרם לך, אם ייגרם, כתוצאה מחטיפת מידע, שינוי או שימוש בלתי ראוי במידע במהלך העברות מידע אלה. אם הינך מאמין שאבטחת האתר נפרצה, אנא צור עמנו קשר בכתובת info@arcotech.co.il 

שינויים במדיניות הפרטיות

ארקוטק שומרת על זכותה לשנות, לערוך, להוסיף או להסיר הוראות ממדיניות פרטיות זו, מעת לעת ללא הודעה מוקדמת ולפי שיקול דעתה הבלעדי, בכפוף לדין. אם יבוצעו שינויים ו/או עדכונים כאמור, אלה יפורסמו בעמוד זה באתר, כעדכון למסמך זה, כך שבכל עת תדע מהם התנאים העדכניים.

בהתאם, מומלץ להקפיד ולבקר מפעם לפעם בדף זה על מנת להתעדכן בשינויים אלו ולעיין בתנאי מדיניות הפרטיות. אנא קראו מדיניות פרטיות זו בעיון. שימושכם באתר מהווה הסכמה לכך שמדיניות פרטיות זו תחייב אתכם ללא הגבלה, הסמכה או שינוי. אם, בכל זמן, אינכם מסכימים לכל תנאי מדיניות הפרטיות, עליכם להפסיק מיד את השימוש באתר זה.

כללי

 • נהלים מקוונים ובלתי מקוונים – מדיניות פרטיות זו חלה אך ורק על נהלי איסוף והפצת מידע דרך האינטרנט ובקשר עם האתר, ולא על פעילויות בלתי מקוונות.
 • יצירת קשר – לשאלות ו/או בקשות בכל הנוגע למדיניות זו, ניתן לפנות אלינו באמצעות דוא"ל info@arcotech.co.il. יש לזכור כי תקשורת דוא"ל אינה מאובטחת בהכרח, ולכן אין לכלול פרטי כרטיס אשראי או מידע רגיש אחר בתכתובות הדוא"ל שלך עמנו.
 • הדין החל – על מדיניות פרטיות זו ועל האתר יחולו חוקי מדינת ישראל והם יפורשו על פיהם. מקום השיפוט הבלעדי בכל הקשור במדיניות זו ו/או באתר הינו בבתי המשפט אשר מיקומם יקבע ע"י חברת ארקוטק.

רוצה להתייעץ?
הצעת מחיר?
להזמין בדיקה תקופתית?

נשמח לעזור
072-2515001

דילוג לתוכן