מדוע מומלץ לבחור דווקא במערכת מגן 360?

מדוע מומלץ לבחור
דווקא במערכת מגן 360?

כשמחפשים מערכת לסינון אב"כ – מגן 360-S3 היא בחירה האולטימטיבית. למה?

כי זו מערכת מעוצבת וקומפקטית לסינון אב"כ עם מגוון אפשרויות התקנה שפותחה על בסיס ניסיון מוכח וידע מקיף בעולם המיגון ומתוך חשיבה מעמיקה על הצרכים האנושיים, המקצועיים, הביטחוניים והתפעוליים של לקוחותינו במגזר העסקי והפרטי. והנה עוד כמה סיבות טובות לבחור מגן 360-S3 שתגן עליכם:

  • קטנה בשגרה גדולה בחירום – מידותיה הקומפקטיות של המערכת מאפשרות התקנה גמישה בכל זווית וכיוון, תוך ניצול מיטבי של מרחב החדר בימי שגרה ובשעות חירום. ובנוסף היא חסכונית במקום ובעלת עיצוב דקורטיבי דמוי מזגן עילי 
  • עמידה בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים – כולל תקנה 6869 של פיקוד העורף, תקן אבטחת איכות ISO 9001 2110-1  של  TUVותקנים בינלאומיים מובילים לרכיבי המערכתFC,VDE,CSA, EMI/EMS ,CB, , CE .
  • 360 מעלות של הגנה מושלמת בעת מתקפת אב"כ – הגנה מקיפה על 6 אנשים השוהים בממ"ד, שהייה בטוחה וחופשית בממ"ד ללא אמצעי מיגון אישיים, ווסת מיוחד להבטחת לחץ אוויר חיובי וזרימת אוויר חד כיוונית החוצה מהממ"ד ושסתומי הדף מובנים להגנה מפני הדף חיצוני. 
  • פיתוח ישראלי ייעודי של מהנדסים ומומחים ישראלים ובינלאומיים להתמודדות עם איומים ונבנציונאליים, אטומיים, ביולוגיים וכימיים בישראל וייצור במפעל ותיק ומנוסה באספקת פתרונות מיגון אב"כ למערכות צבאיות מתקדמות. 
  • גמישות מקסימאלית בהתקנה – בחירת מיקום ההתקנה לניצול מיטבי כל שטחי הממ"ד, התקנה ישירות על האוגן או במרחק של עד 1.80 מ' מהאוגן, במאוזן או במאונך, מעל חלון הממ"ד, בפינת הממ"ד הימנית או השמאלית וניתן להתקינה אפילו בתוך ארון בגדים. 
  • הכל תחת קורת גג אחת – כחברת עתירת ידע וניסיון בתחום המיגון, ארקוטק מאגדת את כל היכולות המקצועיות החיוניות לתחום זה ומציעה ללקוחותיה מענה כולל תחת קורת גג אחת: פיתוח ישראלי בסטנדרט בינלאומי, ייצור בשיטות ותהליכי בקרת איכות מתקדמים במפעל המספק פתרונות מיגון למערכות צבאיות בכל העולם, שיווק באמצעות מערך לוגיסטי ייעודי ללקוחות עסקיים ופרטיים, התקנה מקצועית של חברה בעלת תו תקן ישראלי 4570 חלק 4 למתקיני מערכות הגנה לסינון אב"כ, ייעוץ, תמיכה ושירות של אנשי מקצוע מומחים בתחומם הערוכים לטפל בכל פניה בפריסה ארצית ועד 10 שנות אחריות.

רוצה להתייעץ?
הצעת מחיר?
להזמין בדיקה תקופתית?

נשמח לעזור
072-2515001

דילוג לתוכן