מדוע נדרשת התקנת מערכת סינון בכל ממ"ד?

בפברואר 2010 פרסם פיקוד העורף תקנה 6869 המחייבת התקנת מערכת אוורור וסינון בכלל המרחבים המוגנים, אשר ניבנים בבניינים שאושרו לבניה החל מפרסום התקנה

מי מחויב לפעול בהתאם לתקנה?

חברות בניה, יזמי נדל"ן, קבלנים, ובונים פרטיים שמעוניינים לקבל היתר לבנייתמבנה חדש ו/ או לשיפוץ מבנה קיים מחויבים לפעול בהתאם להנחיות תקנה 6869 של פיקוד העורף.

האם תקנת פיקוד העורף משפיעה על תהליך קבלת טופס 4 ?

וודאי.  התקנת מערכת אוורור וסינון במרחבים מוגנים כמו גם תקינות הממ"ד עצמו מהווים תנאי לקבלת טופס 4

מה הוא אישור אטימות?

אישור אטימות נועד לוודא שהממ"ד אטום ותשתיתו תקינה באופן שיספק לשוהים בו הגנה מיטבית בשעה חירום, בהתאם לתקן והמפרט של פיקוד העורף.

קבלת אישור אטימות רשמי לממ"ד מהווה תנאי להתקנת מערכת אוורור וסינון אב"כ ולשם קבלתו יש לעבור בהצלחה סדרת בדיקות אטימות הכוללת: בניית הממ"ד בהתאם לתכנית המקורית של הג"א, מסגרות הממ"ד (משקופים, דלת, חלון, וכו') אביזרי חשמל תקינים, חלון אטום, וכדומה.

מי רשאי לבצע בדיקות ממ"ד ולאשר את תקינותו?

רק מעבדה מוסמכת שאושרה לבצע בדיקות תקינות ממ"ד בהתאם לתקן והמפרט של פיקוד העורף ע"י מדינת ישראל והרשות הלאומית להסמכת מעבדות.

מדוע כדאי לקבלנים לבחור במערכת מגן 360?

מערכת מגן 360 פותחה ע"י חברת ארקוטק בטכנולוגיה חדשנית בהתאם לדרישות התקן הישראלי כמענה אופטימאלי לתקנת 6869 של פיקוד העורף, וכפתרון ייעודי לסינון, אוורור והגנת אב"כ במרחב מוגן דירתי (ממ"ד) בשעת חירום. מגן 360 המיועדת להתקנה בממ"ד תקני, עומדת בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים ומשלבת מספר יתרונות בולטים, בכללם: מארז קומפקטי במידות קטנות, עיצוב דקורטיבי, אפשרויות התקנה מגוונות ותפעול פשוט ובטוח. קרא עוד »

באילו תקנים עומדת מערכת מגן 360?

מגן 360 אושרה לשימוש ע"י מכון התקנים הישראלי בסיוע המכון למחקר ביולוגי בישראל ועומדת בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים, בכללם: תקנה 6869 של פיקוד העורף, תו תקן ישראלי של מכון התקנים לתקן 4570 חלקים 1-4, תו תקן ישראלי 5001 של מכון התקנים למפעל על איכות הייצור, תקן אבטחת איכות ISO 9001 2110-1 של TUV, תקנים בינלאומיים מובילים לרכיבי המערכת: FC,VDE,CSA, EMI/EMS ,CB, CE

מדוע כדאי לעבוד עם ארקוטק?

ארקוטק הינה חברה ישראלית המתמחה בפיתוח, ייצור שיווק והתקנה של מערכות אוורור וסינון אב"כ למרחבים מוגנים (ממ"ד) עבור חברות בניה, קבלנים, אדריכלים ובונים פרטיים. ייחודה של ארקוטק מתבטא בשילוב אופטימלי של ידע, ניסיון, חדשנות ומקצועיות שמאפשר לחברה להוות גורם משמעותי בשוק המיגון בישראל.
כחברת עתירת ידע וניסיון בתחום המיגון, ארקוטק מאגדת את כל היכולות המקצועיות בתחום המיגון תחת קורת גג אחת, ומספקת לקבלנים ואדריכלים מענה כולל באמצעות מערך שירות ייעודי ומותאם לדרישותיהם המקצועיות.
קרא עוד »

מי מוסמך להתקין את מערכות 360 של ארקוטק?

התקנת מערכת מגן 360 מתבצעת אך ורק ע"י המומחים של חברת ארקוטק שהינה בעלת תו תקן ישראלי 4570 חלק 4 למתקיני מערכות הגנה לסינון אב"כ.

איך אפשר להזמין מערכות מגן 360 של ארקוטק?

ניתן להזמין את מערכות המתקדמות של ארקוטק בכל אחד משלושת הערוצים המועדפים עליך:

מה הם זמני האספקה של מערכות מגן 360?

בכל מועד שנוח לכם. צוות המתקינים של ארקוטק יתאים את עצמו ללוחות הזמנים שלכם, יספק לכם את מערכות מגן 360 שרכשתם ויתקין את המערכות בתיאום איתכם.

כמה זמן לוקח להתקין את מערכת מגן 360?

כ- 30 דקות, כולל ניקוי סביבת העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.