תקנים והסמכות

[stark_headline title="תקינה – כי זה חשוב לכולנו" target="_self"]
[stark_headline title="איכות של תו תקן בכל היבט" target="_self"]

קביעת תקני איכות בארץ ובעולם נועדה להגן על בטיחותו בריאותו של הצרכן מפני מוצרים פגומים, לשמור על איכות הסביבה, לספק מידע חיוני, לפקח על איכות ואחידות המוצרים בעת החלפתם. תקני האיכות בישראל נקבעים ומוגדרים ע"י מכון התקנים הישראלי, הפועל כגורם ממלכתי ובלתי תלוי.

כתוצאה מהאיומים הקבועים על תושבי מדינת ישראל, הכוללים בין היתר איומי נשק בלתי קונבנציונלי, החליט פיקוד העורף לפרסם את תקנה 6869 , המחייבת להתקין בכל ממ"ד חדש מערכת סינון אב"כ, העומדת בכל התקנים הישראלים החיוניים, ואשר מפורטים בתקן 4570 לממ"דים על 4 חלקיו:

  • חלק 1 – תקן למפוח חשמלי ומפוח גיבוי ידני
  • חלק 2 – תקן לשסתומי הדף ולחץ יתר
  • חלק 3 – תקן למסננים
  • חלק 4 – תקן להתקנת המערכות בממ"דים

מערך ניהול האיכות של ארקוטק פועל בהתאם לתקני האיכות הישראליים והבינלאומיים, ועומד בכל דרישות התקינה הרלוונטיות להיבטי הפיתוח, הייצור התפעול, הבטיחות והניהול. זאת, תוך חתירה לשיפור מתמיד ברמת הביצועים, האיכות והשירות, ושימור שביעות רצונם של לקוחותינו.

בהתאם לסטנדרט האיכות של ארקוטק ולהנחיות תקנת 6869 של פיקוד העורף פיתחנו את מגן 360 כמערכת סינון לממ"ד מתקדמת, אשר אושרה לשימוש והגנה בעת מתקפת אב"כ ע"י מכון התקנים הישראלי, בסיוע המכון למחקר ביולוגי בישראל.

מגן 360 של ארקוטק נושאת תקן 4570 ועומדת בכל התקנים והבדיקות שערך מכון התקנים, בכללן בדיקות תהליכיות שנערכות במפעל מידי שנה, ובדיקות התקנת המערכת בממ"ד תקני שנערכות מעת לעת ע"י מכון התקנים.

[stark_headline title="התקנים וההסמכות שלנו" target="_self"]
מכון התקנים הישראלי ISO 9001 פיקוד העורף
[clients_list images="2658,2659,3357,2661,3356" custom_links_target="_blank" tooltips="תקן CE – Certification Expoert האיחוד האירופאי מעיד כי המוצר עומד בכל ההוראות| ההנחיות| התקנים ודרישות החקיקה והרגולציה הבטיחותיות| הבריאותיות והסביבתיות של האיחוד וניתן לשווקו בכל המדינות החברות באיחוד.,תקן של הארגון הבינלאומי היוקרתי TUV Rheinland לאיכות| הסמכה ופיתוח סטנדרטים המגדיר ומאשר את איכות המוצר ובטיחותו לשימוש,תקן של האיגוד האמריקאי לבטיחות (UL(Underwriters Laboratories Inc המגדיר ומאשר הכי מוצר עומד בתקני בטיחות מוצר כולל אלה של OSHA הסוכנות הפדראלית לביצוע בדיקת בטיחות.,תקן איגוד התקינה השוויצרי SNV – The Swiss Association for Standardization המהווה חבר מייסד בארגונים ISO ו- CEN| אחראי על שיתופי הפעולה הבינלאומיים של שוויץ בתחום התקינה ומקשר בין מומחי תקינה לצרכני תקינה. ,תקן בטיחות סיני (CCC (The China Compulsory Certificate mark המהווה תנאי ליצוא ושיווק מוצרים בסין.,," links="http://www.certification-experts.com/,http://www.tuv.com/en/corporate/home.jsp,http://www.ul.com/global/eng/pages/,http://www.snv.ch/en/,http://www.ccc-mark.com/"]
[clients_list images="2653,2654,2655,2656,2657" custom_links_target="_blank" tooltips="תקן של הנציבות הבינלאומית לאלקטרוטכניקה IECEE המגדיר ומאשר את תקני הבטיחות המוגדרים למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. ,תקן של איגוד התקנים הקנדי CSA – Canadian Standards Association המגדיר ומאשר כי המוצר נבדק עצמאית ועומד בסטנדרטים הבינלאומיים המקובלים בתחום הבטיחות.,תקן של האיגוד האירופאי VDE לחשמל| אלקטרוניקה וטכנולוגיות המגדיר ומאשר את דרישות הבטיחות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה.,מערכת איכות בינלאומית מובילה של הסכמי הכרות הדדיים בנושאי בטיחות של רכיבי חשמל אלקטרוניקה ציוד ומוצרים.,תקן של ועדת התקשורת הפדרלית האמריקאית FCC – Federal Communications Commission המגדיר ומאשר כי המוצר עומד בתקני השידור המותרים והמקובלים בעולם המערבי ואינו מייצר הפרעות תקשורת לסביבה.,," links="http://www.iec.ch/,http://www.csagroup.org/us/en/home,http://www.vde.com/en/Pages/Homepage.aspx,http://www.iecee.org/cbscheme/default.htm,http://www.fcc.gov/"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *