מי אנחנו

  • מערכות סינון אב"כ לממ"ד מתקדמות מסוגן
  • הגנה מקיפה בשעת חירום
  • פיתוח ישראלי ייעודי בסטנדרט בינלאומי
  • גמישות מקסימאלית להתקנה בכל זווית
  • טכנולוגיה מתקדמת במארז קומפקטי ודקורטיבי
  • עמידה בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים
ארקוטק - מי אנחנו

ארקוטק הינה חברה ישראלית המתמחה בפיתוח, ייצור שיווק והתקנה של מערכות אוורור וסינון אב"כ למרחבים מוגנים (ממ"ד) עבור חברות בניה, קבלנים, אדריכלים ובונים פרטיים. ייחודה של ארקוטק מתבטא בשילוב אופטימלי של ידע, ניסיון, חדשנות ומקצועיות שמאפשר לחברה להוות גורם משמעותי בשוק המיגון בישראל:

ידע וניסיון חברת ארקוטק הוקמה ומנוהלת ע"י אנשי מקצוע בכירים מובילים בתחומם, בעלי הכרות מעמיקה עם השוק העסקי והגורמים הרלוונטיים הפועלים בו. אליהם מצטרפים עובדי החברה בעלי עשרות שנות ניסיון בתחומי, ההנדסה, הפיתוח, הייצור, השיווק, המכירות, הרכש, ההתקנה והשירות.
מחקר ופיתוח ההשקעה המאסיבית של ארקוטק במחקר ופיתוח נובעת ממחויבותנו המלאה לספק ללקוחותינו מענה אופטימאלי לאתגרי מיגון ואיומים קונבנציונאליים ובלתי קונבנציונאליים, בהתאם לדרישת מכון התקנים הישראלי ותקנות פיקוד העורף.
חדשנות טכנולוגית הפתרונות שאנחנו מפתחים מבטאים חשיבה מעמיקה על היבטים אנושיים, מקצועיים ותפעוליים ומיוצרים מחומרים איכותיים בשיטות ייצור מתקדמות של מפעל עתיר ידע וניסיון בתחומי המיגון והסינון.
מומחיות המוניטין שצברנו נשען על חדשנות, מומחיות מקצועית רב תחומית ויכולות גבוהות של מומחים ישראליים ובינלאומיים, לצד שיתופי פעולה אסטרטגיים עם יצרנים מובילים בארץ ובעולם בתחומי הנדל"ן, המיגון והאוורור.
מקצועיות מערכי הפיתוח, הייצור, הלוגיסטיקה והשירות שאנחנו מפעילים חוברים למארג שלם של יכולות מקצועיות ייחודיות, המאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות חדשניים בעלי רמת ביצועים ואיכות טכנולוגית שטרם נראו כמותם בתחום המיגון.

הדרך שלנו

מערכות האוורור והסינון של ארקוטק מפותחות ומיוצרות בהתאם לכל התקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי וארגוני התקינה בינלאומיים במערך מתקדם מסוגו המאגד:

  • מערך פיתוח המונה צוותי פיתוח, צוותי בקרת איכות (QC), ומהנדסים ישראליים ובינלאומיים מומחים בתחומם, וכולל מעבדות פיתוח ומכשור טכנולוגי, מערכות מחשוב ומערכות הדמיה תלת מימדית וסימולציות מתקדמים מסוגם.
  • מערך ייצור הכולל את כל הציוד הנדרש לייצור מתועש ורחב היקף של מערכות אוורור וסינון אב"כ בשיטות ייצור ותהליכי פיקוח ובקרת איכות מתקדמים. מפעל הייצור הוותיק פועל בצמוד למערך ניהול האיכות של החברה ומשקף ידע טכנולוגי עשיר וניסיון מצטבר רב שנים בייצור ואספקת פתרונות מיגון אב"כ למערכות צבאיות מתקדמות, בהתאם לדרישות מכון התקנים הישראלי.

פלטפורמת ההפצה, ההתקנה והשירות של ארקוטק מונה צוותי הפצה, התקנה ושירות הערוכים לספק מענה מקצועי ואיכותי ביעילות ונגישות מקסימאלית ובפריסה ארצית. כבעלת תו תקן ישראלי 4570 חלק 4 למתקיני מערכות הגנה לסינון אב"כ, ארקוטק מעסיקה צוותי התקנה מורשים להתקנת המערכות שהחברה מפתחת.
כל דרישה ספציפית זוכה למענה, תמיכה וייעוץ באמצעות שני מערכי לוגיסטיקה ייעודיים שאנחנו מפעילים עבור לקוחותינו במגזרים השונים:

  • קבלנים ואדריכלים – מערך הלוגיסטיקה והשירות הייעודי לחברות בניה, קבלנים ואדריכלים, מונה מומחים המספקים שירותי ייעוץ ותמיכה טכנית לאנשי המקצוע, כמו גם מספר צוותי התקנה הערוכים לספק ולהתקין מאות מערכות בו זמנית במהירות ובזמינות מיידית.
  • בונים פרטיים – המומחים המנוסים שלנו לשוק הפרטי מייעצים ומסייעים לבונים פרטיים להתאים את המערכת לממ"ד בביתם. לאחר ההזמנה המערכת מסופקת לבית הלקוח בכל מקום בארץ בהתאם למועדי אספקה מוגדרים, והמתקין שלנו מבצע התקנה נקיה ומהירה של המערכת תוך כחצי שעה.

גם בתחום השיווק והמכירות ארקוטק קובעת סטנדרטים חדשים של איכות, יעילות ומקצועיות ומפעילה מערכי שיווק ומכירות נפרדים עבור חברות בניה, קבלנים ואדריכלים ועבור בונים פרטיים.
בין אם מדובר בלקוחות עסקיים ופרטיים, הלקוחות שלנו נהנים מליווי אישי מלא, ייעוץ, סיוע והכוונה של צוותי השיווקי והמכירות, בכל שלב, החל משלב החלטה לרכוש מערכות אוורור וסינון של ארקוטק, דרך הרכישה ואספקת המערכות וכלה בהתקנה, הדרכה ותמיכה טכנית.   

שאלות נפוצות

בשלב בראשון נבקש לדעת היכן היית מעדיף להתקין את המערכת ונבקש ממך שרטוט של הממ"ד המפרט את מיקום אוגני הכניסה והיציאה.
לנתונים הללו נצרף את חוות הדעת המקצועית של המהנדסים שלנו ואת דרישות תקנות פיקוד העורף ומכון התקנים הישראלי ועל בסיס מכלול הנתונים הללו נמליץ על המיקום האידיאלי של המערכת בממ"ד שלך.
לאחר שנחתום על הסכם הרכישה, תשלח אלינו את אישור אטימות הממ"ד שקבלת מהמעבדה שבדקה את תקינות ואטימות הממ"ד. עם קבלת האישור נתאם איתך מועד להתקנת מערכת מגן 360 שרכשת.
בתום ההתקנה צוות המומחים שלנו ידריך אותך כיצד לתפעל את המערכת בשעת הצורך ויעניק לך אישור התקנה ותו תקן כדי שתוכל לקבל טופס 4 לאכלוס המבנה.
ולבסוף תפעיל את כתב האחריות למערכת באמצעות מילוי הטופס הייעודי באתר ותצטרף לנבחרת הלקוחות המרוצים של חברת ארקוטק.

ארקוטק! כי בחיים לא מתפשרים

Please wait...